UAB Vilsreda
Kita bendrovės veikla Tipinė sutartis
Apie bendrovę Paraiška įkainių nustatymui Paraiška vežimui Patarimai ir informacija Rekvizitai

   UAB "VILSREDA" savo veiklą pradėjo 2001 metais. Tai transporto logistikos bendrovė organizuojanti krovinių vežimą, dažniausiai geležinkelio transportu, tačiau geografinėms aplinkybėms sąlygojant ar siekiant sumažinti mūsų klientų krovinių gabenimo kaštus nevengianti benradarbiavimo su automobilių, oro ir jūrų transporto ekspeditoriais, krovos darbų kompanijomis, muitinės sandėlių ir terminalų savininkais.
   Darnus UAB "VILSREDA" kolektyvas, kurio praktiniai įgūdžiai po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo formavosi bendrovėje "Lietuvos geležinkeliai", kvalifikuotai konsultuos mūsų klientus nacionaliniais ir tarptautiniais transporto bei logistikos klausimais.
   UAB "VILSREDA" interneto svetainėje lankytojams siūlome aplankyti skiltį "Patarimai ir informacija". Šioje skiltyje stengsimės pateikti bei nuolatos papildyti įdomia transporo organizavimo, komercine informacija, taip pat pateikti duomenis apie geležinkelio siuntų rūšis ir riedmenų matmenis. Supažindinsime su racionaliais ir įdomiais krovinių siuntėjų ir ekspeditorių sprendimais, būdingiausiomis ir dažnai pasikartojančiomis klaidomis. Klientams "naujokams" susidomėjusiems krovinių siuntimu geležinkeliu pasiūlysime darbo organizavimo metodiką.
   Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums nutiesti pasitikėjimo tiltus tarp krovinio siuntėjo ir gavėjo.   Tikimės malonaus bendradarbiavimo
   UAB "VILSREDA" kolektyvas